PUBG UC’nin Özellikleri ve Kullanım Alanları

Oyun içerisindeki basit kıyafet ve ekipmanları gümüş para ile alırken PUBG UC ile özel ve az kişide bulunan çok farklı ekipmanları elde edebilirsiniz. Uğurlu PUBG Sandığı, P.D.P Sandığı, Premium Sandık, Özel Kurban Bayramı Paketi ve Klasik Sandık gibi eşyaları satın alarak içerisinden çıkan özel ekipmanlara sahip olabilirsiniz.

Oyun İçi Gelişmiş Özellikler ve Aksesuarlar

Kutular dışında gözlük, maske, üst giyim, alt giyim, ayakkabı, çanta ve bomba gibi eşyaları direkt olarak mağazadan almanızı sağlar. Oyun içerisinde kullanılan silahların görüntüsünü daha iyi ve özgün bir hale getirebilirsiniz. Kullanılan arabaların farklı görünümlerini satın alarak oyun içerisinde farklı bir hava yakalayabilirsiniz.

Oyunun Keyfini Artırın:

Oyun başlangıcında kullanılan paraşütleri farklı tasarımlarda kullanabilirsiniz. Ek olarak yanınıza şahin gibi bir yoldaş alarak oyun içerisinde kullanabilirsiniz. Royal Pass kartı satın alabilirsiniz. Royal Pass kartı, ‘’daily’’ ve ‘’challange’’ görevleri almanızı sağlar. Bu sayede ‘’Royal Points’’ elde edebilirsiniz. Elde ettiğiniz puanlar sayesinde kalırken Elite Royal Pass ise ganimet ödülleri alabilirsiniz.

UC Nasıl Alınır ve Kullanılır?

PUBG Mobile UC, iki farklı yöntem ile satın alınmaktadır. Bunlar; Oyuncu İD’ye UC gönderme ve E-pin satın almadır. Oyuncu ID bilgilerine direkt olarak gönderilen sistemleri tercih ederken güvenli sitelerden alışveriş yapmanız gerekir. Çünkü ID bilgilerini veya paranız başkalarının eline düşebilir. Bu nedenle E-pin olarak satın alma yapmak en iyi seçenektir. Aldığınız E-pin sayesinde hesabınıza yükleme yapabilir ve oyun keyfini doyasıya çıkarabilirsiniz.

Hızlı ve Güvenli Yükleme İşlemi:

Basit, pratik ve güvenli bir şekilde PUBG UC para birimini dijital bakiyenize yansıtmak istiyorsanız, satın alma işlemi sırasında gerekli ekrana ID numaranızı yazmanız gerekir. İlgili alana ID kodunuzu yazarak satın alma işlemini gerçekleştirdikten çok kısa süre sonra satın aldığınız UC’ler, hesabınıza tanımlanır.

Farklı Miktarlarda UC Seçenekleri:

PUBG Mobile UC satın alma sistemi üzerinden oyun içinde güvenli şekilde kullanabileceğiniz para birimlerini satın alabilir ve oyun bakiyenize ekleyerek kostüm ve donanımları kolay şekilde satın alabilirsiniz. Elite Pass Plus ve Royale Pass uc paketleri ile global veya Razer gold pin ile satın alma özelliklerinden yararlanabilirsiniz.